#1 2010-09-19 09:42:05

 Marchewa-sama

Użytkownik

13610389
Call me!
Zarejestrowany: 2010-09-04
Posty: 71
Punktów :   

Pomysł na BC ...

Ten watek powstał ninejszy, że jeszcze grupa sie zjednoczyc nie umie i potrzebujemy czegoś, by się zjednoczyła.
Tak więc prosze was, żeby każdy dał tu jakis pomysł co by mozna było robić na BC ...

Offline

 

#2 2010-09-19 17:53:34

 Daiku

Moderator

7881982
Skąd: Zabrze
Zarejestrowany: 2010-09-07
Posty: 63
Punktów :   

Re: Pomysł na BC ...

To ja skorzystam z tego topica i napiszę co mi leży na wątrobie~
Kwestia organizacyjna:
Liczę na konstruktywna lub destruktywną krytykę, jak również informuje że wdam się w polemikę z każdym kto będzie miał inne zdanie na temat tego co niżej napiszę.
Proponuje aby organizatorów było 2 + Eriko która będzie tego wszystkiego doglądać. Coś jak taki imperator/main org. Często zdarza się tak że dzielimy się na grupki, można tak robić tylko.... przypuśćmy, że dzielimy się na dwie grupy i jedna ma dwóch orgów a druga ani jednego. Jest to sytuacja o tle problematyczna bo tym stadem często gęsto nie ma kto kierować. Doświadczyłem tego na ostatnim spotkaniu gdzie trochę osób zostało pod skarbkiem i czekało na maruderów i grupę z kuroshita. Dość długo się zbieraliśmy a kiedy wreszcie wszystko było względnie dobrze musiałem zrobić sobie "mile przez Mogadiszu" z centrum do Silesi po parę osób, ale to już po części moja wina wiec nie będę do tego wracał. Wracając do kwestii organizacji wg. mnie było by dobrym pomysłem zaproponowanie paru osobą [mogą być 2-3 nie więcej] roli helpera który by działał podobnie jak org ale nie uczestniczył bezpośrednio w przygotowaniu spotkania [chodzi o sprawy foró, miejsca, daty etc.]. Takie osoby mogły by pozwolić na lepsze panowanie nad tłumem co przy liczbie +30 staje się dość trudne tym bardziej jak tworzą się grupki.

Teraz przejdę do kwestii związanej z tym forum.
Rozumiem że uciążliwe jest takie przenoszenie jednak widział bym inną domenę strony, a także proponuje stworzyć stronę internetową na której można również stworzyć forum. Co prawda nie ma tylu bajerów co  przykładowo te tutaj ale dzięki połączeniu ze stroną było b przejrzyściej. Mam tu na myśli umieszczanie niusów bezpośrednio na stronie. Różne dodatki z np opisem dojścia do Skarbka z różnych stron Katowic. Chodzi mi o coś takiego z tm że ta strona jest zapuszczona i forum jest nie uzupełnione w wątki.

Na koniec chciałbym przeprosić za trochę bełkotliwi wymiar tej wypowiedzi ale na prawdę nie mam dziś siły aby coś mądrzejszego sformułować. Pozdrawiam Daiku.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.smoczahorda.pun.pl www.margofan-e-info.pun.pl www.sikalafo.pun.pl www.oldfriends.pun.pl www.1gbteam.pun.pl