#1 2010-11-01 20:48:41

Eriko

Administrator

6296964
Zarejestrowany: 2010-09-04
Posty: 64
Punktów :   

NOWOŚCI OŁ YEAH!

No to wita was jakże Eriko...

WRACA STARY SKŁAD ORGÓW!

Wracam ja i Sawako. Czyli prawdziwi organizatorzy.
Przykro mi ale ostatnio zawiodłam się na Marchewie ponieważ była mowa 0 randomów a okazało się iż na Hallowen był podobno 1 random.
BAKA CLUB TO SPOTKANIA FANÓW AZJI!! A NIE DOBREJ ZABAWY!
Kiedy to pojmiecie!?
Na początku na BC mówiło się o M&A, zespołach i ogólnie, a teraz ostatnio jak pytałam o to czy wiecie że w japonii zamiast bożego narodzenia obchodzi się święto zakochanych to nikt nie wiedział.
Ale pomińmy ten szczegół.


WRACA STARY SKŁAD I RADZĘ TERAZ TRZYMAĆ SIĘ ZASAD!

Offline

 

#2 2010-11-01 21:16:12

 Yuji

Użytkownik

10190599
Skąd: Mysłowice
Zarejestrowany: 2010-09-15
Posty: 61
Punktów :   

Re: NOWOŚCI OŁ YEAH!

Jaja se robicie czy co?
To ma być wasza ODPOWIEDZIALNOŚĆ?!
Najpierw odchodzicie potem wracacie?
Co wy myślicie, że to wczasy?
Dzielicie tylko ludzi na gorszych i jeszcze gorszych....
Zachowuje się po prostu idiotycznie!!!
Mam nadziej że zmienicie zdanie, bo to co wyprawiacie w głowie się nie mieści...

A jak wylejecie Marchewkę ze składu to będziemy robić wszystko by zniszczy BC i aby Marchewka miała własny zlot...

"2. Przychodzą osoby zainteresowane tematyką spotkań, a jeśli jest osoba która chciałaby się z nią zapoznać i pogłębiać wiedzę służymy pomocą w tym."
a jeżeli "random" chciał się zapoznać??
ZASTANÓW SIĘ A POTEM MÓW!
Wkurwiłyście mnie tym na maksa.
Widać że nie nadajecie się na orgów...

Szpieg z ciebie i tyle "odchodzę, i już nie wrócę" to są twoje słowa... Widać żeś konsekwentna swoich słów i czynów...

GŁOSUJ NA MARCHEWKĘ!!! MARCHEWKA NIE DOPUŚCIŁA BY SIĘ TAKIEGO CZYNU!!!

Ostatnio edytowany przez Yuji (2010-11-01 21:21:39)


Zakład pogrzebowy "Radość", w naszych trumnach poczujesz się jak żywy...

Offline

 

#3 2010-11-01 21:19:00

 Taichi

Nowy użytkownik

4856288
Call me!
Skąd: Katowice
Zarejestrowany: 2010-10-18
Posty: 6
Punktów :   
WWW

Re: NOWOŚCI OŁ YEAH!

Całkiem w pełni sprawny fizycznie, umysłowo, duchowo i nerwowo, co do słowa popieram wypowiedź Yuji'ego.


` Card Slash !
~ Evolution
~ Matrix Evolution
` Guilmon - Growmon - MegaloGrowmon - Dukemon - Dukemon Crimson Mode.

Offline

 

#4 2010-11-01 21:34:41

 nikushimi.

Użytkownik

571047
Skąd: Bytom
Zarejestrowany: 2010-09-12
Posty: 30
Punktów :   

Re: NOWOŚCI OŁ YEAH!

normalnie to bym się nie wtrącała, ale on serio ma rację...

Offline

 

#5 2010-11-01 22:43:40

Sawako

Administrator

Zarejestrowany: 2010-11-01
Posty: 22
Punktów :   

Re: NOWOŚCI OŁ YEAH!

Tak, kurwa, najlepiej! Te spotkanie od początku było robione dla MIŁOŚNIKÓW JAPONII, KOREI I KRAJÓW PODOBNYCH! A NIE KURWA KOLEJNY ZLOT EMOSÓW!

Zresztą! Marchewa nie jest założycielem BAKA CLUB więc to nie ona ma najwięcej do gadania. Nie spełnia swej roli dobrze, zapraszając ludzi nie wiedzących czym jest to i tamto...

Jeżeli random chce się zapoznać, zapraszam. Nie znam osoby, która nie ma dostępu do internetu, a wujek google służy wiecznie pomocą.


A zresztą, jak tak bardzo mnie nie chcecie, to mi wszystko jedno. Widać, kto tutaj jest koleżeński.
Jeżeli uważasz, iż Marchewa jest boginią, to proszę bardzo. Aczkolwiek Baka Club, to Baka Club, i na nim mają być fani Azji Wschodniej. Mi wszystko jedno. Jednak powinieneś zapamiętać, kim są pierwsi organizatorzy. Widać, masz to głęboko gdzieś, jest jak jest, Marchewa mą boginią. Proszę cię bardzo.
Miłego emosowania się!

Offline

 

#6 2010-11-01 22:58:09

 Yuji

Użytkownik

10190599
Skąd: Mysłowice
Zarejestrowany: 2010-09-15
Posty: 61
Punktów :   

Re: NOWOŚCI OŁ YEAH!

Sawako napisał:

Tak, kurwa, najlepiej! Te spotkanie od początku było robione dla MIŁOŚNIKÓW JAPONII, KOREI I KRAJÓW PODOBNYCH! A NIE KURWA KOLEJNY ZLOT EMOSÓW!

Zresztą! Marchewa nie jest założycielem BAKA CLUB więc to nie ona ma najwięcej do gadania. Nie spełnia swej roli dobrze, zapraszając ludzi nie wiedzących czym jest to i tamto...

Jeżeli random chce się zapoznać, zapraszam. Nie znam osoby, która nie ma dostępu do internetu, a wujek google służy wiecznie pomocą.


A zresztą, jak tak bardzo mnie nie chcecie, to mi wszystko jedno. Widać, kto tutaj jest koleżeński.
Jeżeli uważasz, iż Marchewa jest boginią, to proszę bardzo. Aczkolwiek Baka Club, to Baka Club, i na nim mają być fani Azji Wschodniej. Mi wszystko jedno. Jednak powinieneś zapamiętać, kim są pierwsi organizatorzy. Widać, masz to głęboko gdzieś, jest jak jest, Marchewa mą boginią. Proszę cię bardzo.
Miłego emosowania się!

Tyle że ja nie zauważyłem by "emosy" przybywały na zloty... Jak już to są ludzie którzy... zresztą i tak nie zajarzycie... Jak zwał tak zwał, moim zdaniem Marchewka się lepiej nadaje.
I random może ma w domu wujka google, ale może on chce uslyszeć od ludzi jak to jest naprawdę.
Okey może jesteście rodzicami BC, ale to nie daje wam prawa tak traktować innych...
Tak, Marchewka jest moja "boginią", ale sobie zasłużyła na ten szacunek.

Ostatnio edytowany przez Yuji (2010-11-01 23:01:06)


Zakład pogrzebowy "Radość", w naszych trumnach poczujesz się jak żywy...

Offline

 

#7 2010-11-01 22:59:14

Sawako

Administrator

Zarejestrowany: 2010-11-01
Posty: 22
Punktów :   

Re: NOWOŚCI OŁ YEAH!

A może napisz, dlaczego tak bardzo popierasz Marchewę? Cóż, niejednokrotnie na zlotach były takie a nie inne osoby. Niby zlot miłośników Azji, a jakoś przychodzą osoby, które nic o niej nie wiedzą... Daj spokój.

Offline

 

#8 2010-11-01 23:03:27

 Yuji

Użytkownik

10190599
Skąd: Mysłowice
Zarejestrowany: 2010-09-15
Posty: 61
Punktów :   

Re: NOWOŚCI OŁ YEAH!

Sawako napisał:

A może napisz, dlaczego tak bardzo popierasz Marchewę?

Chociażby ostatni zlot, nie BC. Gdzie dochodziło do drastycznych sytuacji.... Gdyby nie Marchewka, na pewno ktoś by wylądował w szpitalu o ile nie na cmentarzu...
Wy prawdo podobnie tylko byście się wydarły i odeszły...
Ludzie ją lubią bo jest przyjaźnie nastawioną osobą, kiedy wy pokazujecie cała agresje...
Coś jeszcze? Bo jestem zajęty organizacją jutrzejszego dnia, i bodajże każdej następnej soboty...

Ostatnio edytowany przez Yuji (2010-11-01 23:08:03)


Zakład pogrzebowy "Radość", w naszych trumnach poczujesz się jak żywy...

Offline

 

#9 2010-11-01 23:05:04

 Hachi

Użytkownik

7968906
Skąd: Piekary Śląskie
Zarejestrowany: 2010-09-05
Posty: 28
Punktów :   
WWW

Re: NOWOŚCI OŁ YEAH!

Szczerze...zaczyna mnie głowa boleć.
Robicie afery, problemy i wgl...
Jak ludzie beda się chcieli spotykac to się spotykac bedą.
Dla mnie to nie problem napisać do Minami, Waizu czy kogoś innego "Hej ,sobota pod skarbkiem, co ty na to ?"
Baka może istnieć lub nie ustnieć i mnie to hakunamatata, bo poznałam zajebistyh ludzi i nie zerwe kontaktów tylko dlatego bo coś tam sobie ktoś ubzdurał, a to wrzucanie i wyrzucanie z forum czy czegos innego to głupota.
Tylko zniechecacie takim działaniem. To tak jakby z każdej imprezy wywalali za niefajną gebę.
Osobiscie nie podoba mi się to i staję po stronie marchewy bo zrobiliscie jej straszne kurestwo, na jej miejcu dała bym komus w mordę.
Robicie kwas ,że chuj i tyle w tym temacie Ave !>.<


  /l、
゙(゚、 。 7
 l、゙ ~ヽ
 じしf_, )ノ "Carpe diem ,a jak się nie da to Carpe jugulum i nie puszczać aż zdechnie !"

Offline

 

#10 2010-11-01 23:06:28

Sawako

Administrator

Zarejestrowany: 2010-11-01
Posty: 22
Punktów :   

Re: NOWOŚCI OŁ YEAH!

Tak, jest bardzo przyjaźnie nastawiona, bo jej nic nie przeszkadza, a jak jej przeszkadza, to tego nie powie, bo po co. Zjechała by sobie tylko reputację, ojojoj.

Ja się bardzo zmieniłam. Jak mi coś się nie podoba, to po prostu potrafię to powiedzieć głośno, a nie dusić w sobie. Zresztą, dziwisz się, że tak bronimy Baka Club? Założyłam to razem z Eriko. I troszku przykro z tego powodu, że ktoś przejmuje nasz zlot.


OK! OGŁOSZENIE! NA SPOTKANIE ZAPROSZĘ DRESÓW, BO TO JEST TAKIE COOL SPOTKANIE LUDZI, KTÓRZY SIĘ LUBIĄ!!!

CIĘŻKO POJĄĆ?! SPOTKANIE ZOSTAŁO ZAŁOŻONE DLA LUDZI, KTÓRZY INTERESUJĄ SIĘ AZJĄ!!!
Na początku było najlepiej. Mało ludzi, których znaliśmy dość długo. Przyszli nowi, i zaczęli we wszystko wkładać nos, i chodzić na Baka Club - spotkanie dla ludzi, którzy kochają zabawę. SUPER!

Offline

 

#11 2010-11-01 23:09:25

 Yuji

Użytkownik

10190599
Skąd: Mysłowice
Zarejestrowany: 2010-09-15
Posty: 61
Punktów :   

Re: NOWOŚCI OŁ YEAH!

Sawako napisał:

Tak, jest bardzo przyjaźnie nastawiona, bo jej nic nie przeszkadza, a jak jej przeszkadza, to tego nie powie, bo po co. Zjechała by sobie tylko reputację, ojojoj.

Ja się bardzo zmieniłam. Jak mi coś się nie podoba, to po prostu potrafię to powiedzieć głośno, a nie dusić w sobie. Zresztą, dziwisz się, że tak bronimy Baka Club? Założyłam to razem z Eriko. I troszku przykro z tego powodu, że ktoś przejmuje nasz zlot.

Tak, wiem. To WY urodziłyście BAKA CLAB... ale również to WY dałyście władze Marchewce...


Zakład pogrzebowy "Radość", w naszych trumnach poczujesz się jak żywy...

Offline

 

#12 2010-11-01 23:10:51

Sawako

Administrator

Zarejestrowany: 2010-11-01
Posty: 22
Punktów :   

Re: NOWOŚCI OŁ YEAH!

Cóż, nie mów, że to MY dałyśmy władzę Marchewie, bo to po mojej kłótni z Eriko ona jej przydzieliła te stanowisko sądząc, że razem dadzą sobie radę, stworzą zajebiste spotkanie dla ludzi kochających Azję... Nie wyszło.

Offline

 

#13 2010-11-01 23:11:43

 Daiku

Moderator

7881982
Skąd: Zabrze
Zarejestrowany: 2010-09-07
Posty: 63
Punktów :   

Re: NOWOŚCI OŁ YEAH!

Ja w tym temacie pozostanę neutralny. Chcę się tylko spotykać ze znajomymi.
Rzucę w próżnie tylko takie hasło: Może ugadajcie się gdzieś na osobności, a nie na foró.

Offline

 

#14 2010-11-01 23:13:50

 Yuji

Użytkownik

10190599
Skąd: Mysłowice
Zarejestrowany: 2010-09-15
Posty: 61
Punktów :   

Re: NOWOŚCI OŁ YEAH!

Sawako napisał:

Cóż, nie mów, że to MY dałyśmy władzę Marchewie, bo to po mojej kłótni z Eriko ona jej przydzieliła te stanowisko sądząc, że razem dadzą sobie radę, stworzą zajebiste spotkanie dla ludzi kochających Azję... Nie wyszło.

Tak, tak... możemy tak w kółko i w kółko... ale po co... każdy z nas ma odrobinę racji... ale ja stoję po stronie Marchewki... gdyż wiem że ona nie robi takich głupstw jak wy... Nom cóż, mogę powiedzieć jeszcze tyle, że niebawem wystartuje nowy zlot pod dowództwem Matchewki... Życzę miłych snów i miłego organizowania...


Zakład pogrzebowy "Radość", w naszych trumnach poczujesz się jak żywy...

Offline

 

#15 2010-11-01 23:23:02

 Hachi

Użytkownik

7968906
Skąd: Piekary Śląskie
Zarejestrowany: 2010-09-05
Posty: 28
Punktów :   
WWW

Re: NOWOŚCI OŁ YEAH!

Sawako tu się nie zgodzę, bo jeśli chciałaś spotykać się w wąskiej grupie ludzi to jaka kolwiek reklama forum, zaproszenia, plakaty i inne pierdoły nie powinny się pokazać ,a wy robiłyscie wszystko by  Baka zaistniało.Pretensje powinnaś teraz kierowac do siebie, ewentualnie innych organizatorów ,bo to wy rozprzestrzeniłyscie te zarazę w pewnym sensie.


  /l、
゙(゚、 。 7
 l、゙ ~ヽ
 じしf_, )ノ "Carpe diem ,a jak się nie da to Carpe jugulum i nie puszczać aż zdechnie !"

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.sf.pun.pl www.bleachssx.pun.pl www.ekonomiakpsw.pun.pl www.dragon-world.pun.pl www.dolinasmoka.pun.pl