#31 2010-11-02 17:14:50

Yumi

Użytkownik

2364742
Zarejestrowany: 2010-09-11
Posty: 44
Punktów :   

Re: NOWOŚCI OŁ YEAH!

Ja też Cię popieram Minami. Wiem, że średnio znam tą całą skomplikowaną historię BC, ale... Z tego, co słyszałam, mogę wywnioskować tylko, że Sawako i Ty Eriko jesteście strasznie dziecinne, takie sytuacje mają miejsce w podstawówce. A skąd Wy możecie do cholery wiedzieć, co było na halloween, skoro Was tam fizycznie i duchowo, po prostu NIE BYŁO. Marchewa zrobiła test dwóm osobom (może więcej, nw), pilnowała wszystkiego jak taka trochę nadopiekuńcza mama. I było wszystkim dobrze. Kompletnie Was nie rozumiem. Cóż. Tak jak Milka, czy ktoś tam... Twierdzę, że jesteście "rodzicami" BC tylko i wyłącznie z nazwy. Nie wciskajcie nam tu kitu, że Was Marchewa zawiodła, tylko napiszcie, kua wprost, że wolicie siebie, a Marchewa to byłą taka "przelotna" znajomość. Żałosne. Doprawdy...

A po przeczytaniu drugiej strony...

Niku- mnie też się Kamilowy test podobał. XD
Czy Wy możecie nie debatować o tym, czy Marchewa ma być organizatorką, czy nie tak jakby ona nie mogła tego przeczytać? oO Ludzie. Potraktowaliście ją jak jakiegoś chomika, na którego możńa sobie narzekać, bo on i tak nic nie rozumie i nie odpowie itd.

Minami, w 100% Cię popieram. Znowu. Ale... To od Marchewy bd zależało, czy ona chce się już w to wgl mieszać, bo ja bym na jej miejscu powiedziała ładne papa. Jeszcze machu-machu.

To tyle. Ładnie i składnie wyraziłam własne zdanie. ^^


.

Offline

 

#32 2010-11-02 17:31:10

 Daiku

Moderator

7881982
Skąd: Zabrze
Zarejestrowany: 2010-09-07
Posty: 63
Punktów :   

Re: NOWOŚCI OŁ YEAH!

Pokrzepiony słowami Ensui i Nikushimi [skróć nick XD] proponuje co następuje:
Tworzymy klub o nazwie "xxx". Załatwiamy wszystkie formalności, tak żeby było w zgodzie z prawem etc etc. Po czym będziemy mogli wyznaczyć odpowiednie osoby mające predyspozycję do zarządzania przykładowymi sprawami: zarządzanie, finanse, członkowie, marketing, etc.
Dalej. Gdy już struktury dowódcze będą gotowe każdy chętny będzie mógł zgłosić swoją chęć członkostwa oraz przesłać krótką notkę o sobie [takie CV] Co więcej, wg mnie takie działanie pozwoli na lepszą organizację jak i poznanie członków. Weryfikacja nastąpiła by poprzez wysłanie w/w CV oraz można b przeprowadzić dodatkowe pytanie już na spotkaniu. Co więcej, data jak i miejsce spotkania były by tajne i znane tylko członkom. Nowe osoby poznawały by te dane drogą mailową/gg po rozpatrzeniu zgłoszeń członkostwa.
Tyle od mnie.

Offline

 

#33 2010-11-02 17:42:02

 nikushimi.

Użytkownik

571047
Skąd: Bytom
Zarejestrowany: 2010-09-12
Posty: 30
Punktów :   

Re: NOWOŚCI OŁ YEAH!

taka filozofia pisać "niku"? niku po japońsku nie będzie miało znaczenia albo będzie dziwne, ma pisać nikushimi i tyle xD
no, a pomysł masz genialny ^o^
tylko... cytuję "już żeby zostać helperem na konwencie trzeba się mniej wysilać.."

Ostatnio edytowany przez nikushimi. (2010-11-02 17:44:05)

Offline

 

#34 2010-11-02 17:45:01

Yumi

Użytkownik

2364742
Zarejestrowany: 2010-09-11
Posty: 44
Punktów :   

Re: NOWOŚCI OŁ YEAH!

Yyyy... Za dużo tego. xD


.

Offline

 

#35 2010-11-02 17:51:58

Mizerykordia

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-10-08
Posty: 30
Punktów :   

Re: NOWOŚCI OŁ YEAH!

Ja proponuję, aby zakupić przenośny czytnik linii papilarnych i skaner siatkówki, można też się pokusić o badanie krwi. Dowód osobisty czy legitymacja szkolna nie wchodzą w grę, bo łatwo można je podrobić i jakiś szpieg z Watykanu (potocznie zwany randomem) mógłby się wślizgnąć do tajnych loży Baka Clubu.


Zesraj się, a nie daj się!




Piosenka tygodnia w Radiu Maryja: I like Bukkake

Offline

 

#36 2010-11-02 17:54:59

 nikushimi.

Użytkownik

571047
Skąd: Bytom
Zarejestrowany: 2010-09-12
Posty: 30
Punktów :   

Re: NOWOŚCI OŁ YEAH!

Mizerykordia, wiesz, ktoś może to na serio potraktować

Offline

 

#37 2010-11-02 17:59:41

Sawako

Administrator

Zarejestrowany: 2010-11-01
Posty: 22
Punktów :   

Re: NOWOŚCI OŁ YEAH!

"Robicie reklamy i zapraszacie ludzi, a później pretensje, że jest ich dużo i że ludzie nieznajomi. " Tak, narzekamy, że przychodzą ludzie, którzy nic nie wiedzą o Japonii, Korei czy o innych tych krajach. Mnie też gooowno obchodzi, jaką mają tam święta, jakie są świątynie, religia itp. Jednak są osoby, które NIC nie wiedzą o Japonii i przychodzą na spotkania. Może jeszcze powiecie "Ale on rock'a słuchają, tylko nie japońskiego, więc może jeździć na spotkania!".... To ja zaproszę mojego kumpla, który kocha Ruch, bo to jest związane z piłką nożną, w Japonii też grają w piłkę nożną, więc można przyjść!

"- rozumiem oburzenie dotyczące randomów, ale nie trzeba aż tak agresywnie reagować, każdy musi mieć za sobą "ten pierwszy raz" i to od tego w dużej mierze zależy, czy ten ktoś w przyszłości nie stanie się np osobą, bez której nie będziecie w stanie sobie BC wyobrazić" Jest takie coś jak google. A na spotkania mają przychodzić osoby, które interesują się Azją, a nie przychodzą, bo podobno jest fajnie, może mi się coś tam spodoba.

"tematyka BC: upieracie się, że BC to klub ludzi interesujących się Azją i wszystkim co z nią związane - ok, chcecie poznać więcej ludzi, którzy żyją w tych klimatach - ok, więc... em... co dalej? przychodzą osoby, które nie wiedzą wg was "podstaw" i jest nieciekawie... Nie wszyscy może znają historię Korei na pamięć, większość też nie będzie mogła z marszu wymienić najważniejszych japońskich świąt" A kto ci każe znać historię Korei na pamięć? Nie znam nawet dokładnie historii Polski... Chodzi o to, by na spotkania przychodziły osoby, które interesują się Azją, bo raz było tak, że przyszła na spotkanie pewna osoba (ani me ani be o naszych klimatach) i potem gadała, jacy my to jesteśmy pojebani, tralala.

"jesteście "rodzicami" BC tylko i wyłącznie z nazwy. " Taaak? Cóż, rozumiem, że zajmowanie się Baka Club od kwietnia aż do końca wakacji, to jest nic? Robienie forum, reklama... A Marchewa to mam rozumieć że jakiś główny organizator, bo zajmowała się BC od września...?

"Ja proponuję, aby zakupić przenośny czytnik linii papilarnych i skaner siatkówki, można też się pokusić o badanie krwi. Dowód osobisty czy legitymacja szkolna nie wchodzą w grę, bo łatwo można je podrobić i jakiś szpieg z Watykanu (potocznie zwany randomem) mógłby się wślizgnąć do tajnych loży Baka Clubu." Żałosne.

Offline

 

#38 2010-11-02 18:11:02

 nikushimi.

Użytkownik

571047
Skąd: Bytom
Zarejestrowany: 2010-09-12
Posty: 30
Punktów :   

Re: NOWOŚCI OŁ YEAH!

"Na początku na BC mówiło się o M&A, zespołach i ogólnie, a teraz ostatnio jak pytałam o to czy wiecie że w japonii zamiast bożego narodzenia obchodzi się święto zakochanych to nikt nie wiedział. "
mnie głównie o to chodzi. serio, po co mi to wiedzieć?

no i ten, reklamy są głównie między zainteresowanymi

ii... w sumie, to ciągle kręcicie o japonii. a mnie kurde wietnam interesuje, o niego pytajcie.!


dobra, po co tak agresywnie?
mi się wydaje, że te hasła to by mógł być dobry pomysł, na spotkaniu każdy pisze swoje gg/coś i wrzuca do puszki (xD) i wy potem każdemu inne hasło wysyłacie, bez hasła wstępu nie ma i o, zero randomów (bo na karteczce trzeba by było napisać np. co cie w azji interesuje + przykład)

Ostatnio edytowany przez nikushimi. (2010-11-02 18:20:56)

Offline

 

#39 2010-11-02 18:15:26

Yumi

Użytkownik

2364742
Zarejestrowany: 2010-09-11
Posty: 44
Punktów :   

Re: NOWOŚCI OŁ YEAH!

Może się nie znam. Ale założenie forum, któe kiedyś sama założyłam to ok. 10 minut. Tyle to można poświęcić na dłubanie w nosie, więc. Nie widzę też problemu w napisaniu do znajomych kiedy jest spotkanie, czy coś tam. Więc... Tak kuuuuuupa czasu, którą poświęciłyście jest zapewne mocno przesadzona. Tak mi się wydaje. Moje zdanie. Pewno złe.


.

Offline

 

#40 2010-11-02 18:25:56

 Nattsu.

Użytkownik

3541950
Call me!
Skąd: Ruda Śląska
Zarejestrowany: 2010-09-04
Posty: 92
Punktów :   
WWW

Re: NOWOŚCI OŁ YEAH!

Nie ogarniam całej rozmowy, gdyż tego jest za dużo jak na mój umysł, ale powiem tak.

Baka Club został wymyślony przez Eriko i Sawako, zaraz po tym, jak rozpadły się spotkania Freedom Zone. Pierwsze BC odbyło się w kwietniu. Wtedy było osób nie więcej niż 15 (nie wiem dokładnie, nie uczęszczałam wtedy jeszcze z wiadomego dla organizatorek powodu). Jednakowoż KAŻDY wiedział, co to anime, miał już parę obejrzanych na koncie, przeczytał jakąś mangę i znał jakichś j-rockowych bądź k-popowych wykonawców. No może wyłączając jedną osobę (Schwarz) tak było. Eriko wiedziała, czego słucha np. Momo, Daiku wiedział, jakie anime obejrzała Sawako (podaję przykłady, nie wiem, czy tak było). Dałeś jeden temat, wypowiedzieć mógł się każdy. Wtedy to jeszcze Sawako chodziła na BC. A teraz? Teraz to jest rozgardiasz totalny, podejdziesz do kogoś i zapytasz
się:

- Ej, a widziałeś (np.) Macross Frontier?
- Nieeeee~...
- A jakie anime widziałeś?
- Noo... Naruto...

Eriko nie ogarniała tego wszystkiego sama, musiała znaleźć kogoś do pomocy. A Marchewę zna już od jakiegoś czasu, stwierdziła, że się nada.

Co do randomów... Tak, wkurzają mnie i nie tylko mnie. Ale tak jak napisał Daiku, można zrobić takie coś jak CV.
A co do wielkich powrotów - jak komuś się nie podoba, to może spadać. A BC będzie istniało, nawet jeśli tylko podstawowy skład będzie się spotykał.

Dziękuję pięknie za uwagę.

Offline

 

#41 2010-11-02 18:39:19

 nikushimi.

Użytkownik

571047
Skąd: Bytom
Zarejestrowany: 2010-09-12
Posty: 30
Punktów :   

Re: NOWOŚCI OŁ YEAH!

no tak, Nattsu, ja  się zgadzam, tylko z takim zastrzeżeniem malutkim.
ja na przykład nie widziałam tego Macross Frontier, nawet nie wiedziałam że takie coś istnieje, więc nie może mnie być na spotkaniach? ( chociaż jak ostatniio usłyszałam "a jakie anime widziałeś? - naruto" to myślałam że padnę xd
aczkolwiek takim ludziom też trzeba pozwolić się rozwijać - przyznam, że sama zaczynałam od Avatar:Legenda Aanga, później Naruto.. a póxniej się dowiedziałam że to anime
randomy wkurzają, nie ma wątpliwości, ale czemu sądzicie, że "emo" nie może oglądać fullmetala i słuchać raphaela?

i jeszcze tak spytam - co Marchewa złego zrobiła? wytłumaczy ktoś tak, żebym mogła pojąc, a nie "zawiodłam się na niej"


btw. mogłaby(ś) się wypowiedzieć )

Offline

 

#42 2010-11-02 18:42:50

Sawako

Administrator

Zarejestrowany: 2010-11-01
Posty: 22
Punktów :   

Re: NOWOŚCI OŁ YEAH!

Dziękuję, Nattsu.

""Na początku na BC mówiło się o M&A, zespołach i ogólnie, a teraz ostatnio jak pytałam o to czy wiecie że w japonii zamiast bożego narodzenia obchodzi się święto zakochanych to nikt nie wiedział. "
mnie głównie o to chodzi. serio, po co mi to wiedzieć?

no i ten, reklamy są głównie między zainteresowanymi

ii... w sumie, to ciągle kręcicie o japonii. a mnie kurde wietnam interesuje, o niego pytajcie.!"
A proszę cię bardzo! Jeśli jeździsz na te spotkania z powodu Wietnamu, to również się do nas nadajesz. Aczkolwiek zadajemy pytania raczej na temat Japonii, ponieważ jest więcej osób zainteresowanych Japonią niż Wietnamem.


"Może się nie znam. Ale założenie forum, któe kiedyś sama założyłam to ok. 10 minut. Tyle to można poświęcić na dłubanie w nosie, więc. Nie widzę też problemu w napisaniu do znajomych kiedy jest spotkanie, czy coś tam. Więc... Tak kuuuuuupa czasu, którą poświęciłyście jest zapewne mocno przesadzona. Tak mi się wydaje. Moje zdanie. Pewno złe."

Zajmowałam się robieniem logo, spotkaniami (które czasem były nawet co tydzień, a org. raczej powinien być), edytowaniem forum, bo niektóre osoby nie potrafią zainstalować Mozilli, bądź nie mogą tego zrobić... Odpowiadanie na pytania typu co, gdzie, kiedy też nie było łatwe, jeśli pisało ci parę osób na dzień. Sorry, ale dla mnie ważna też jest szkoła, dużo czasu przeznaczam na naukę, więc jak zostaje mi powiedzmy 3h dziennie wolnego, to ten czas musiałam wykorzystać na Baka Club. Więc sorry, ale sądzę, że ten czas to dość dużo.


JEŚLI ZOSTANIE JUŻ ZAŁATWIONA SPRAWA Z TYM CAŁYM PRZENOSZENIEM FORUM, DLA KAŻDEGO ZOSTANIE PRZYGOTOWANA "WIZYTÓWKA" (ZDJĘCIE, ZAINTERESOWANIA, IMIĘ I INNE INFO) BY KAŻDY MÓGŁ WIEDZIEĆ O KAŻDYM. ORGANIZATORZY RÓWNIEŻ WYBIORĄ SOBIE OSOBY ODPOWIEDZIALNE ZA MODEROWANIE FORUM, LOGO I INNE SPRAWY.

Hm, co tam jeszcze... Proponuję by znaleźć jakiś lokal na zimne zimowy dnie... Osoby, które jeżdżą na Baka Club mogłyby się składać powiedzmy po parę złoty, to nie majątek...

Offline

 

#43 2010-11-02 18:47:57

 nikushimi.

Użytkownik

571047
Skąd: Bytom
Zarejestrowany: 2010-09-12
Posty: 30
Punktów :   

Re: NOWOŚCI OŁ YEAH!

o.! czyli wam by to nie przeszkadzało, że mnie by wietnam interesował? (ze 3h temu dowiedziałam się że on w ogóle w azji leży, czysto teoretyczne pytanie xD)

a tak ogółem, to widzę że się wszystko uspokaja
a na zime, to jakby sale gimnaztyczne wynajmowac? (takie nieprzytulne, ale co tam xD)
bo restauracje itp. to ciasne sa.
jeszcze w piekarach śl. na jpII jest takie fajne cóś przed biedronką, kiedyś tam fajnie było

Offline

 

#44 2010-11-02 18:58:03

 Ensui

Użytkownik

10500868
Call me!
Skąd: Zabrze
Zarejestrowany: 2010-09-22
Posty: 90
Punktów :   
WWW

Re: NOWOŚCI OŁ YEAH!

Mizerykordia napisał:

Ja proponuję, aby zakupić przenośny czytnik linii papilarnych i skaner siatkówki, można też się pokusić o badanie krwi. Dowód osobisty czy legitymacja szkolna nie wchodzą w grę, bo łatwo można je podrobić i jakiś szpieg z Watykanu (potocznie zwany randomem) mógłby się wślizgnąć do tajnych loży Baka Clubu.

Masz u mnie free hugs zawsze i wszędzie za tego posta ba, nawet cukierki ci przyniosę czy co to tam lubisz.

Tylko tyle chciałam powiedzieć, moją opinię na cały temat znacie z poprzedniego posta ^^


"Noooo, there's no way I, a mere handsome and sexy shopkeeper, could possibly have bankai!" Kisuke Urahara <3

Offline

 

#45 2010-11-02 18:58:36

 Nattsu.

Użytkownik

3541950
Call me!
Skąd: Ruda Śląska
Zarejestrowany: 2010-09-04
Posty: 92
Punktów :   
WWW

Re: NOWOŚCI OŁ YEAH!

nikushimi. napisał:

no tak, Nattsu, ja  się zgadzam, tylko z takim zastrzeżeniem malutkim.
ja na przykład nie widziałam tego Macross Frontier, nawet nie wiedziałam że takie coś istnieje, więc nie może mnie być na spotkaniach? ( chociaż jak ostatniio usłyszałam "a jakie anime widziałeś? - naruto" to myślałam że padnę xd
aczkolwiek takim ludziom też trzeba pozwolić się rozwijać - przyznam, że sama zaczynałam od Avatar:Legenda Aanga, później Naruto.. a póxniej się dowiedziałam że to anime
randomy wkurzają, nie ma wątpliwości, ale czemu sądzicie, że "emo" nie może oglądać fullmetala i słuchać raphaela?

i jeszcze tak spytam - co Marchewa złego zrobiła? wytłumaczy ktoś tak, żebym mogła pojąc, a nie "zawiodłam się na niej"


btw. mogłaby(ś) się wypowiedzieć )

Niku, ja też nie widziałam Macross Frontier (tytuł anime zasłyszany u Daiku) to był tylko przykład.
Ale Naruto np. leciało na Jetix, przez co każde dziecko mogłoby je obejrzeć i powiedzieć "oo, oglądam Naruuutoo, jestem otakuu, mogę przyjść na baka klaaaab~!".
No proszę ja Ciebie, każdy szanujący się członek BC powinien obejrzeć coś bardziej ambitniejszego od Naruto lub Bleach.
Moim zdaniem na spotkania powinni przychodzić ludzie z - jak to się mówi w szkole - czymś nabytym wcześniej. Chodzi mi tu o to, że musi znać jakieś anime, bądź jakiś azjatycki zespół, łotewer. Sama j-rocka zaczęłam słuchać od marca zeszłego roku, a Eriko i parę innych osób poznałam gdzieś tak w grudniu. Przez ten czas zapoznałam się z paroma zespołami, więc można powiedzieć, że żółtodziobem takim ogromnym nie byłam. Potem doszły anime i manga. No i tak jakoś wyszło, że miałam ROK na oswojenie się z wytworami kultury japońskiej. A z tego, czego się dowiedziałam, w zeszłym roku w wakacje organizowano zloty pod nazwą Sakura Day, z innymi organizatorkami. Nie jeździłam na nie, bo nie dość, że nie wiedziałam o nich, to jeszcze bym była tzw. RANDOMEM. Dlatego jako ktoś obeznany (może nie tak bardzo, jak niektórzy, ale jednak bardziej niż większość) powiem, że wkurza mnie, jak ktoś mówi, że nie widział tego lub tego anime, choć powinien je widzieć.

Co do Marchewy... Bez urazy, jak chcecie szczerości to dostaniecie.
Czasem o ilorazie inteligencji danej osoby świadczą jej wpisy w internecie.
Bez urazy, ale mdli mnie, ja widzę na fotoblogu Marchewy błędy ortograficzne, bądź wyrażenia takie jak "łiiiiii".
Rozumiem, 12-latki, czasem 14-latki... Ale ona ma 17 lat. Spróbuj zrozumieć, o co mi chodzi.
Po prostu nie widzę i nigdy nie widziałam jej w roli organizatorki.

Ostatnio edytowany przez Nattsu. (2010-11-02 19:01:16)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.wsb-zwk.pun.pl www.stosunkikpsw.pun.pl www.akademiavrp.pun.pl www.bractwoognia.pun.pl www.skijumpingmanager.pun.pl