#16 2010-11-01 23:25:26

Sawako

Administrator

Zarejestrowany: 2010-11-01
Posty: 22
Punktów :   

Re: NOWOŚCI OŁ YEAH!

Proszę bardzo. Eriko, zostajesz organizatorem. Ale niestety, Marchewa tworzy swe własne spotkanie, wszyscy się do niej przenoszą. Ja mam to głęboko w dupie. I tak nie mam co tutaj robić. Od zawsze byłam olewana przez ludzi z tego spotkania. Cóż, jest parę osób, które miło wspominam. Dziękuję Momo, Kyoshko, Louise, Miruku, Waizu, Daiku, Nattsu. Tylko was miło wspominam z tego spotkania, było jeszcze parę osób, ale mniej ważnych. To wy byliście od początku, i to za wami najbardziej tęsknię.
Chociaż i tak swoje wiem.

Offline

 

#17 2010-11-01 23:28:59

 Hachi

Użytkownik

7968906
Skąd: Piekary Śląskie
Zarejestrowany: 2010-09-05
Posty: 28
Punktów :   
WWW

Re: NOWOŚCI OŁ YEAH!

To przykre ,że tak to się kończy, dzieje, robi, jeden chuj ,w każdy razie kwas...
Ludzie ,których kocham z tego zlotu  mają do mnie kontakt, lub ja do nich, tak więc nie ucierpię zbyt... ale i tak szkoda ,że wszystko sie w te strone toczy..


  /l、
゙(゚、 。 7
 l、゙ ~ヽ
 じしf_, )ノ "Carpe diem ,a jak się nie da to Carpe jugulum i nie puszczać aż zdechnie !"

Offline

 

#18 2010-11-01 23:34:40

Sawako

Administrator

Zarejestrowany: 2010-11-01
Posty: 22
Punktów :   

Re: NOWOŚCI OŁ YEAH!

Cóż, to nie ja chciałam zniszczyć zlot. Możesz jeździć na ten tru zlot Marchewy, bo nikt z was nie chciał iść na kompromis.

Offline

 

#19 2010-11-02 00:01:43

Mizerykordia

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-10-08
Posty: 30
Punktów :   

Re: NOWOŚCI OŁ YEAH!

Dobra, to może Daiku kupi 50kg kiślu\kisielu i załatwicie to jak na dziewczyny przystało?


Zesraj się, a nie daj się!




Piosenka tygodnia w Radiu Maryja: I like Bukkake

Offline

 

#20 2010-11-02 00:34:31

 Daiku

Moderator

7881982
Skąd: Zabrze
Zarejestrowany: 2010-09-07
Posty: 63
Punktów :   

Re: NOWOŚCI OŁ YEAH!

Give me basen!
and give me some machine to change mind! Because we should be all united AGIN!
I know it's dreams, but they come true!!!

Offline

 

#21 2010-11-02 06:29:40

 Yuji

Użytkownik

10190599
Skąd: Mysłowice
Zarejestrowany: 2010-09-15
Posty: 61
Punktów :   

Re: NOWOŚCI OŁ YEAH!

Sawako i Eriko.
Proponuje kompromis.
Skoro już Marchewke wylaliście z BC, to bądzicie razem organizatorami. Sawako, zapewniam cię że ludzie cię lubią, tylko ja wczoraj byłem pod wpływem agresji, i nie okazywałem tego, ale ludzie zapewne cię lubią. Nie odchodzi.
Mój kompromis jest następujący. Marchewka zakłada zlot, który będzie o tej samej tematyce co Wasz. Wy dalej organizujecie BC. Zloty będą organizowane tak, aby daty się nie nakładały, czyli jeżeli 20.11 mamy BC, to zlot Marchewki będzie 27.11. Nie będziemy się niszczyć nawzajem, po prostu będziemy współistnieć. Będziemy się raczej wspomagać. A dzięki temu że w miesiącu odbywać się będą 2 zloty, ludzie będą mieli większą frajdę, i jak ktoś nie będzie mógł pojawić się na BC, to przyjdzie na zlot Marchewki. I na odwrót. Pasuje wam to?


Zakład pogrzebowy "Radość", w naszych trumnach poczujesz się jak żywy...

Offline

 

#22 2010-11-02 07:24:21

Sawako

Administrator

Zarejestrowany: 2010-11-01
Posty: 22
Punktów :   

Re: NOWOŚCI OŁ YEAH!

Super kompromis! Jakoś wątpię, że ci starsi co przychodzą na spotkania będą tak bardzo chcieli jeździć na dwa, raczej wybiorą ten Marchewy. A czemu wątpię? Bo jest takie coś jak SZKOŁA i np. ja będę miała trudność by jechać na spotkanie nawet raz w miesiącu.

Mmmm... Ma być bitwa w kiślu ?

Ja proponuję taki kompromis. Ja, Eriko i Marchewa na organizację. Każdy zajmuje się tym, co najlepiej potrafi. Ja bym się zajmowała powiedzmy forum a Hachi by mi pomagała robić plakaty itp... Byliby też moderatorzy, ale to inna sprawa. Marchewa i Eriko mogłyby się zajmować tłumem na spotkaniach. Prowadzeniem go i takie tralala.

Offline

 

#23 2010-11-02 11:31:09

 Daiku

Moderator

7881982
Skąd: Zabrze
Zarejestrowany: 2010-09-07
Posty: 63
Punktów :   

Re: NOWOŚCI OŁ YEAH!

Sawako na premiera! [bo prezydent to nób] Jak dla mnie to jest dobry pomysł!
Każdy by miał przydzieloną funkcję i nad nią by się skupiał, nie przeszkadzając innym.

Bitwa w kisielu musi być~ proponuję gdzieś w ciepłym miejscu lub "na wiosnę".
Każdy przynosi torebkę kiślu groszkowego i będzie się działo XD

Offline

 

#24 2010-11-02 15:13:55

Eriko

Administrator

6296964
Zarejestrowany: 2010-09-04
Posty: 64
Punktów :   

Re: NOWOŚCI OŁ YEAH!

BOŻE MINAMI NIE UMIESZ SKUMAĆ?!
Ja i Sawako mamy największe prawo do BC, możemy je skończyć bądź ciągnąć dalej.
To że Marchewa się nie spełniła to pierwsze.
Nie wiem jaka zaistniała sytuacja na Hallowen, ale wiesz co...
to że dzięki niej żyjecie to spoko... gz ale jeśli chodziło o bujkę ...
to wiesz.... co 2 osoba umi załagodzić taką sytuację.
Po za tym powiedziałam chcecie sobie zakładać spotkania fajnych ludzi... Proszę bardzo
Jeśli uważacie Marchewę za bustwo... to oddawajcie jej cześć...
Boże zachowujecie się dziwnie...
Ja na Marchewie się spaliłam bo mnie obgadywała a potem do mnie leciała że przyjaciółka...
i tak z nie jedną osobą zrobiła... tak więc....


MACIE COŚ DO NAS?! NO TO MÓWIĆ TO PROSTO W OCZY A NIE NA FORUM!
SAWAKO I JA PRACOWAŁYŚMY NAD BC TAK WIĘC SORRY!

(nie zauważyła 2 str)

Powiem iż... faworyzujecie Marchewę jakby nie wiem kim była...
Ej no sorry .. .Jednak ja i Sawako w huj czasu poświęciłyśmy temu...
Marchewa - boginii przyszła na gotowe, a teraz jeszcze ma sostać ogranizatorem mimo to że nie potrafi?
Jeśli tak ma być to zwyczajnie się nie zgadzam. Organizatorzy to ludzie zgrani a nie ziejący do siebie nienawiść
bądź ludzie którzy na boku mówią o tobie same złe rzeczy. Ja z Sawako się kłucimy ale nam to mija
wątpę  że zaufam Marchewie po raz 2. Kuzynka to co innego ale obcy człowiek.. No sorki...
Jeśli chcecie róbcie swoje zloty ja powiedziałam na moim zlocie może być nawet 5 osób, ale będą to dla mnie
ważne osoby, bo przyjdą na zlot FANÓW AZJI!

Offline

 

#25 2010-11-02 15:32:31

 Ann.

Użytkownik

12038856
Skąd: miles from where you are.
Zarejestrowany: 2010-09-05
Posty: 48
Punktów :   

Re: NOWOŚCI OŁ YEAH!

Yuji ma rację. I mówię to nie dlatego, że jestem jej siostrą. Wiadomo, że zdarza mi się z nią poklócić i tak dalej. Ale dotyka mnie do żywego, że robicie jej coś takiego. Znam ją i wiem, że wszystkim chciałaby pomóc. Czasem się wydrze, ale to właśnie ona o Was dba, a przynajmniej się stara. Sawako, po Waszym zachowaniu widać jakie to Wy jesteście koleżeńskie. I może dla odmiany przestaniecie odstawiać jakieś melodramatyczne sceny typu "Odchodzę!"
"A jednak nie! Wielki come back ludzie! Cieszcie się, że Was nie wywaliłyśmy"


Czas się przydaje, ale nie istnieje.

Offline

 

#26 2010-11-02 15:44:53

 nikushimi.

Użytkownik

571047
Skąd: Bytom
Zarejestrowany: 2010-09-12
Posty: 30
Punktów :   

Re: NOWOŚCI OŁ YEAH!

Hmm... ja żadnej z was w sumie nie znam dobrze - Sawako nie widziałam chyba  w ogóle.
Tak więc się wypowiem jako osoba nowa, bo była póki co na 1 zlocie+halloween.
Robicie reklamy i zapraszacie ludzi, a później pretensje, że jest ich dużo i że ludzie nieznajomi. No to w takim razie po co Eriko (pytanie z czystej ciekawości, nieagresywne) na np. dkw zaprosiła ludzi (ogół, nie tylko znajomych) na  wrześniowy zlot?
Wydaje mi sie, że gdyby nie dzielić się na grupki, to każdy mógłby sie poznać, a nie takie że przyjechałam ze znajomym i tylko z nim sie trzymam...
Taki pomysł który do mnie z gdańska napłynął - a gdyby spotkania na hasła zrobić? xD tylko wtedy organizatorki musiały by mieć kontakt ze WSZYSTKIMI, i na jakieś gg czy coś wysyłać każdemu inne hasło (a`la "niemajabłkanaoknie" ^^'). Tylko naprawde z każdym by trzeba mieć kontakt, a nie że osoby iks nie znacie więc nie zapraszacie.
co mi się n a halloween spodobało, to sposób w jaki Marchewa ten "test" przeprowadziła - takie o luźne pytania, czym się interesujesz, co oglądasz itd itp. i nikt się nie obrażał że go za randoma uważa. fajny pomysł.
no i dalej...
"2. Przychodza osoby zainteresowane tematyką spotkań, a jesli jest osoba która chciałaby się z nią zapoznac i pogłębiać wiedze służymy pomocą w tym." czyli to zupełnie bez sensu jest. może od razu wstawcie tu takie ładne http://lmgtfy.com/?q=kultura+japo%C5%84ska coś, i niech każdy niedoinformowany radzi sobie sam.. przecież to nie problem pogadać z kimś o japonii (mnie na przykład zupełnie nie interesuje wspomniany przez kogoś obchodzony w japonii dzień kogośtam zamiast jakiegośtam święta...).
"5. Tolerancja (szacunek dla innych)" - emo, emo, sratatata. więc jeśli jestem skinem, punkiem, czy dresem, to nie moge się japonią interesować? O_O"
grrr...

no, to tak z mojego punktu widzenia, jak coś, to przepraszam że go mam, że w ogóle myślę itd itp, gomene jeszcze raz i życzę owocnych kompromisów ^^".

Offline

 

#27 2010-11-02 16:25:36

Eriko

Administrator

6296964
Zarejestrowany: 2010-09-04
Posty: 64
Punktów :   

Re: NOWOŚCI OŁ YEAH!

Na DKW były osoby które chodź trochę się interesują kulturą Japońską moja droga
Przykro mi ale Regulamin pisała Marchewa na Forum a nie ja... i ona go podporządkowała pod siebie a nie jak była mowa pod nas wszystkich.
Co do wielkich Come Back... Spotkania i tak będą tylko do roku.. czyli 12 miesięcy od początku... A spotkania jalby kto nie wiedział zaczeły się 17.04.10r...
Potem jest koniec z BC i nie wiadomo czy coś nowego będzie.
Co do wspaniałego testu to wymyśliła go marchewa ponieważ chciałam odejść przez randomy a ona powiedziała że ich się przez ten test pozbędziemy. Oczywiście było na mnie że to ja wymyśliłam.. Miło

Offline

 

#28 2010-11-02 16:34:07

 nikushimi.

Użytkownik

571047
Skąd: Bytom
Zarejestrowany: 2010-09-12
Posty: 30
Punktów :   

Re: NOWOŚCI OŁ YEAH!

no, ale ja mówiłam, że mi się ten test podobał...
ogółem nie wiem kto co wymyślał, nie było mnie ostatnio, pokazuję po prostu mój punkt widzenia.
i ten, nie chodzi o to, czy się interesują  - wybitnie podkreślacie to, że jest dużo nieznajomych wam osób.

Offline

 

#29 2010-11-02 16:44:13

 Ensui

Użytkownik

10500868
Call me!
Skąd: Zabrze
Zarejestrowany: 2010-09-22
Posty: 90
Punktów :   
WWW

Re: NOWOŚCI OŁ YEAH!

Nie dotrwałam do końca tematu >.< A wtrącę swoje dwa grosze, które pójdą prawdopodobnie, jak to Daiku już wcześniej napisał, w próżnię.
Tak w dużym skrócie:
- nie podoba mi się jak się do siebie odnosicie, za dużo tutaj emocji, nienawiści. Spooookooojnie, niech to będzie dyskusja na poziomie, najlepiej na żywo, a nie przez forum, bo pisząc to najlepiej komuś nawciskać,
- rozumiem oburzenie dotyczące randomów, ale nie trzeba aż tak agresywnie reagować, każdy musi mieć za sobą "ten pierwszy raz" i to od tego w dużej mierze zależy, czy ten ktoś w przyszłości nie stanie się np osobą, bez której nie będziecie w stanie sobie BC wyobrazić; nie warto zrażać ludzi na samym wstępie, można chociażby przeprowadzać test (tak jak w październiku) lub wymyślić jakieś zasady, przejście konkurencji, wymyślenie czegokolwiek, co odrzucałoby/przyjmowało nowo przybyłego, to w nie dość, że wprowadzi trochę rozrywki, to jeszcze jest lepsze od gadki "nie znam cię... wyjdź" - myślę, że po takiej wspólnej zabawie dużo osób będzie chciało zostać w klubie na dłużej
- tematyka BC: upieracie się, że BC to klub ludzi interesujących się Azją i wszystkim co z nią związane - ok, chcecie poznać więcej ludzi, którzy żyją w tych klimatach - ok, więc... em... co dalej? przychodzą osoby, które nie wiedzą wg was "podstaw" i jest nieciekawie... Nie wszyscy może znają historię Korei na pamięć, większość też nie będzie mogła z marszu wymienić najważniejszych japońskich świąt, ale czy nie po to powinny te spotkania być? Może zamiast schematu - "spotykamy się, robimy zdjęcia, gadamy o niczym", zaczniemy organizować coś na kształt paneli, dyskusji? Zostałyby wytypowane różne osoby, które miałyby na spotkanie przygotować trochę na taki temat, a potem bawimy się w "szkołę" i zaczynamy ze sobą rozmawiać. Ja tu widzę dużo plusów, mianowicie: pogłębi się nasza wiedza o AZJI, nie będzie formowania grupek, więc i nowe osoby zostaną włączone do "starego towarzystwa", spędzimy ciekawie i ambitnie czas. Tylko trzeba chcieć, podejść bardziej przyjaźnie i ugodowo do całej sprawy, słuchać się nawzajem, czasami ugryźć w język.
Miało być w dużym skrócie, a się rozpisałam... =.=

Na koniec zanucę wam piosenkę: My nie chcemy się bić, my się chcemy... CAŁOOOWAĆ, CAŁOOOWAĆ!


"Noooo, there's no way I, a mere handsome and sexy shopkeeper, could possibly have bankai!" Kisuke Urahara <3

Offline

 

#30 2010-11-02 16:47:13

 nikushimi.

Użytkownik

571047
Skąd: Bytom
Zarejestrowany: 2010-09-12
Posty: 30
Punktów :   

Re: NOWOŚCI OŁ YEAH!

tak, tak, Ensui, brawo.! x3

no, i tak w ogóle, to mnie interesuje m&a, j-music etc., ale dlaczego miałabym się interesować kulturą, historią japoni itd? ja to mam głęboko, nie iteresują mnie takie rzeczy nic a nic, a tu ktoś stwierdza, że żeby być fanem japoni muszę znać jakieś ich święta T^T

i czemu w ogóle ma mnie interesować japonia i korea? azja to też jakieśtam indie, wietnam czy coś, nie? porozmawiajmy o rosji, akurat robię to na geografii...

Ostatnio edytowany przez nikushimi. (2010-11-02 16:48:26)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.bractwoognia.pun.pl www.skijumpingmanager.pun.pl www.akademiavrp.pun.pl www.stosunkikpsw.pun.pl www.matematyka2010.pun.pl